Szok !!! Inflacja w Niemczech Blisko 50 Procent !!!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video


Partnerem odcinka jest DM XTB – korzystam z platformy xStation5 – załóż konto DEMO ➡ https://link-pso.xtb.com/pso/NXjHH.
Szok !!! Inflacja w Niemczech, blisko 50 procent !!! Inflacja w Polsce, inflacja PPI, produkcja przemysłowa w Polsce, wynagrodzenia w Polsce. Inwestowanie podczas inflacji jest trudne a wzrost cen obniża efektywność inwestycji. Jak poradzić sobie na rynku podczas inflacji? Co powoduje wzrost inflacji? Skąd się bierze inflacja? Wzrost cen czy się zatrzyma? Czy mocny wzrost cen będzie trwać? Inwestowanie a inflacja, inwestowanie w czasie inflacji czy jest możliwe? Zapraszam na odcinek.

Fed dokręci śrubę! | Co przyniesie tydzień? ➡➡ zobacz ➡➡ https://link-pso.xtb.com/pso/360Qg

Spis treści:

0:00 Wstęp
0:43 Inflacja w Niemczech
3:15 Dane makro z Polski
11:25 Obligacje i oczekiwania inflacyjne
17:00 Surowce
18:44 Forex
19:24 Bitcoin
19:41 Indeksy giełdowe

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi, które wykorzystują dźwignię finansową. Wiążą się ze znacznym ryzykiem utraty kapitału, ponieważ ceny mogą gwałtownie zmienić się na niekorzyść klienta i będzie on musiał dokonać dalszych płatności, aby utrzymać otwarte pozycje. 81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Produkty te nie są odpowiednie dla wszystkich klientów, dlatego zastanów się czy w pełni rozumiesz ryzyko i ewentualnie zasięgnij niezależnej porady.seo grundlagen 2023

Share

Comments

 1. Fed dokręci śrubę! | Co przyniesie tydzień? ➡➡ zobacz ➡➡ https://link-pso.xtb.com/pso/360Qg

 2. Tylko, że złota jest ograniczona ilość i przenosi (mniej lub bardziej) wartość w czasie, a obligacje przenoszą ilość (potencjalnie) bezwartościowego papieru.

  Nie mnie jednak krótki short bardzo możliwy na papierowym złocie – już to pisałem, ale wygląda na celowe działanie smart money, któe się pewnie obkupi.

 3. W ubiegłym roku Polacy masowo instalowali fotowoltaikę w swoich domach. W tym roku przerzucili się na pompy ciepła. Jednak ci, którzy je zamontowali, już tego żałują. Powodem jest fakt, że nowa "tarcza oszczędnościowa" zamraża cenę prądu, tylko do 2000 kWh. – Zaproponowany przez rząd limit jest dla nas za niski. Najpierw zmuszają ludzi do ekologii, a teraz wbijają szpilę w plecy.

  Baranow rzad goli az milo.
  Chcieli rzady lewakow to maja przedsmak co by ich czekalo za Peło😄
  Jeszcze inflacja do 26% jak planuja i bede spelniony😃

 4. Jestem ciekaw jaka ogłoszą u nas w grudniu i w połowie 2023 roku

 5. PIS powinien zostać wywieziony na taczkach, na tą sama kupę gdzie już leży PO . PIS ponosi 100% odpowiedzialności za wkręcenie nas w wojnę z Rosją .

 6. Niewątpliwie jutrzejsze 100pb stanowi niedźwiedzie ryzyko dla indeksów amerykańskich, media przedstawiają tą alternatywę bardzo dramatycznie. Jakiej natomiast reakcji rynku spodziewa się Pan na 75bp? Będzie to mniejsze zło wobec 'strasznych 100pb', pozytywna informacja i odwrót po ostatnich tygodniach spadków? Czy może rynek tylko i wyłącznie bierze wdech przed kontynuacją trendu spadkowego związanego ze słabymi twardymi danymi gospodarczymi, w końcu 75pb to wysoki hike?
  Oczywiście ostatecznie rynek i tak robi swoje.

 7. Pan nakręca najlepsze filmy.

 8. Czyli złoto wyjdzie na 3000. Przypominam sobie jak zapowiadałeś umocnienie PLN, wyszło na odwrót, tak samo będzie ze złotem

 9. ruski rolling….

 10. pozdrowionka

 11. Samobójcza polityka elit europejskich doprowadzi do bałkanizacji Europy . Histeryczne reakcje na pandemię i wojnę na Ukrainie przynoszą zakładane efekty. Oligarchowie globalni ogrywają Europę w takim sam sposób , jak globalni bankierzy oferujący pożyczki z wirtualnej mamony na ruchomy procent. Kto tym burdelem kieruje , oto jest pytanie?

 12. Obrigado por um vídeo educativo, aprendi muito com isso. Fiz muita pesquisa e descobri que os homens mais ricos do mundo não teriam ficado ricos sem criptomoeda.

  Investir em criptomoedas é a melhor maneira de ganhar dinheiro, você não acha?

 13. Ja bym uważał dziś czyli 21.09 rano na orendzie Putina. Może to spowodować dużą zmienność z rana. Ma się niby zacząć o 8 rano.

 14. Obrazili się na surowce z Rosji i strzelili sobie w kolano…. A teraz konsumenci płacą za te chore decyzję…. Europa i Rosja się osłabiają a organizator tego zamieszania siedzi spokojnie za oceanem….. Doktryna Brzezińskiego proszę poczytać

 15. Spekulanci to to samo co hazardzisci. Strzelaja…a noz cos ustrzela🤣

 16. Stara śpiewka bankierów i wszelkiej maści doradców inwestycyjnych, że złoto musi spadać ponieważ nie przynosi % – w porównaniu do obligacji. Hehehe

 17. Selbst während des wirtschaftlichen Abschwungs und der Rezession bin ich so glücklich, dass ich alle 21 Tage 60.000 Euro Rendite von meiner 10.000-Euro-Investition verdiene. durch Frau Edeltraud Hildegard

 18. 4f

 19. Tak malo? To jesce dla niemieckich komuchow malo do osiagnie Mao Zedonga… wtedy to byli czasy.. komuna sukcesy swiecila

 20. Nie kupujcie nigdy srebra bo to gowniany zlom jest 😉 tzn na zlom oddajcie albo szmaty do kuchni za to kupcie, papier do dupci. Bo papir drozeje oj drozeje a srybro? Łoj spada une uj spada

 21. No to szok jak można tak kłamać szok ale za srebrniki wszystko można

 22. Mieszkamy w Niemczech I dotychczas nasze podstawowe wydatki miesięczne były na poziomie okło 2500 Euro na 4 osoby, obecnie jest to 2800 Euro ( w tym podwyżka ceny gazu, prądu, jedzenia itp.) Gdyby inflacja była na poziomie 50% musiałbym obecnie wydawać 3750 Euro, mam rację czy czegoś nie rozumiem ?

 23. Nie widze 50% inflancji bledne dane wszystko drozeje ale nie 50%chyba ze nie ktore artykuly

 24. Gdzie chodIłeś do szkoły . Kredyty konsumenckie udzielalą na 4% . Wiec bzdury pleciesz .

 25. Max 8%

 26. Facet skąd masz takie dane? Takiej herezji nie idzie słuchać, mieszkam w Niemczech ponad 32 lata, i nic mi nie wiadomo o twoich herezjach o 50% inflacji i te twe gadanie to jakbym słyszał pisowca i pieprzenie że w Polsce jest ok a w Niemczech źle,

 27. Tak, pozamykali wszystkie elektrownie atom. , uzależnili się od Nordstream 1 i 2 a Rosjanie pozakręcali kurki i danke, pozamiatane. A Polacy mają jedne z największych złóż węgla, ale premier kazał pozamykać kopalnie a następnie wprowadził embargo na rosyjskie minerały i wszystko robi żeby utrudnić prywaciarzom importowanie węgla. Mamy gaz łupkowy, ale nie wydobywamy, RZĄD NATYCHMIAST DO WYMIANY, NIE WOJNA, NIE PUTIN ALE RZĄD ROZWALA POLSKĘ!!!!!!!!!!!!!!!

 28. O! marzyciel.

 29. Informacje wyssane z palca… to tylko jedna z wielu teorii! Żyje w Niemczech już parę lat i jakoś inflacji 50% nie zauważyłem. Okey mogę powiedzieć ze życie zdrożało około 150e ale w dalszym ciągu nie jest to 50% tylko o wiele wiele mniej. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

 30. Jestem 1 raz.wysoki poziom analizy odsączony o szumu medialnego.dziekuje

 31. Niby mądry gość a głupio próbuje udowodnić że w Polsce jest super xD

 32. Nazar robi ta samą piramidkę

 33. Woow, schocking. Informacje rodem z TVP. Inflacja w Polsce osiągnęła maximum i będzie spadać a w Niemczech jest już 50% i idzie do góry. Polskie firmy odnotowują wzrosty natomiast niemieckie dołują. Złoto przewartościowane… ludzie skąd wy jesteście? Czerpiecie wiedzę z PiSu? Mniej nierzetelnych informacji jest na tvp info.

Comments are closed.